HİZMETLERİMİZ
HOUSE & OFFICE CLEANING
AnasayfaHİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

1PERİYODİK, GÜNLÜK GENEL TEMİZLİK HİZMETİ
HGS HOUSE CLEANING, Türkiye’nin ve Dünya’nın en önemli firmalarına, kusursuz temizlik hizmeti vermek konusunda uzman bir firmadır. Çevreye ve canlılara zarar vermeyen kimyasal maddeler, doğru makina ekipman ve kalifiye personeliyle hijyenik ve kaliteli hizmet sunar.
 
Alışveriş Merkezleri, Havaalanları, Otoparklar, Oteller ve Toplantı Merkezleri, Sağlık ve Eğitim Kurumları, Büyük Ölçekli Binaların temizliği ve dezenfekte hizmetleri için çözüm ortağınız HOUSE CLEANING...
2ÇAMAŞIR, BULAŞIK, ÜTÜ ve PERDE TEMİZLİK HİZMETİ
HOUSE CLEANING Ekibi Olarak Güven, Hijyen ve Müşteri Memnuniyeti Önceliğimizdir. Ev temizliği, özen isteyen bir iş olduğu gibi dürüstlük ve güven gibi bir takım ilkeleri de beraberinde getirmektedir.
 
HOUSE CLEANING,1998 yılından bu yana bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.
 
HGS HOUSE CLEANING , yıllardır bu sektörde olup işin en sağlıklısını ve en kalitelisini yapmaktadır. Çamaşır, Bulaşık, Ütü ve Perde Temizlik Hizmeti vb. tüm ihtaiyaçlarınızda yayınınzdayız.
3HAŞERE İLAÇLAMA HİZMETİ
Yaşam alanlarınızda bulunan böcekler ve kemirgenler oldukça can sıkıcı bir durumdur. Mutfak, banyolar, dışa açılan kapılar ve eşikler, su ve elektrik tesisatı, pencere kenarları, garaj gibi yerlerde; ev dışındaki duvarlarda ve çöp biriktirme alanlarında yaşamaktadırlar. Bu haşerelerden en iyi korunma yolu için sizlere HOUSE CLEANING farkı ile ilaçlama hizmeti sunmaktyız.
 
En yüksek koruma garantisiyle haşereleri, böcekleri sizden ve ailenizden uzak tutmaktayız.
 
4DEZENFEKSİYON HİZMETİ
HOUSE CLEANING Ekibi olarak Dezenfekte hizmeti vermekteyiz. 
 
Evler, Ofisler, İş Yerleri, Avmler, Sokaklar, Caddeler, Otobüsler, Garajlar, Otoparklar vb. tüm alanlarda dezenfekte hizmetini kesintisiz vermekteyiz.
 
Dezenfektan ürünü olarak sağlık bakanlığından onaylı "Crystalin" antiseptik ve dezenfektanı kullanılmaktadır. Yaşam alanlarınızı dezenfekte ettirip, sağlığınızı tehdit eden mikrop ve virüslerden uzaklaşabilirsiniz. Corona Virüs (Covid-19) ile ilgili dezenfekte çalışmalarımızda tüm hızı ile devam etmektedir.
0850 302 76 66 / 0549 477 58 58
Huzur Mahallesi Cendere Cadddesi Kat: P2 SKYLAND İSTANBUL